Noptiera ELTAP, Dullum, 60x40x55 cm, PAL/PVC, alb
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496615668
Livrare curier - 29 Lei (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Luni 04.05 - Miercuri 06.05
Variante disponibile
363 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 60x40x55 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 55 cm |
| Greutate | 18 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL; PVC |
| Tip produs | Noptiera |
| Stil | Modern |