Comoda ELTAP, Dullum, 200x40x75 cm, MDF, alb
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496615675
Livrare curier - 29 Lei (46-48 zile) Comanzi azi și primești produsul: Luni 18.05 - Miercuri 20.05
Variante disponibile
912 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 200x40x75 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Greutate | 53 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 6 |