Comoda ELTAP, Dullum, 60x40x115 cm, MDF, alb
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496615705
Livrare curier - 29 Lei (46-48 zile) Comanzi azi și primești produsul: Luni 18.05 - Miercuri 20.05
Variante disponibile
847 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 60x40x115 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 115 cm |
| Greutate | 33 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Modern |
| Tip montare | Cu montare pe perete |
| Material picioare | Lemn |