Dulap pentru haine ELTAP, Dullum, 120x60x205 cm, PAL/PVC, alb
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496615712
Livrare curier - 129 Lei (46-48 zile) Comanzi azi și primești produsul: Luni 18.05 - Miercuri 20.05
Variante disponibile
1.862 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x60x205 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 205 cm |
| Greutate | 113 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL; PVC |
| Tip produs | Dulap |
| Stil | Modern |