Comoda TV ELTAP, Dullum, 200x40x58 cm, PAL/PVC, alb
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496615699
Livrare curier - 29 Lei (46-48 zile) Comanzi azi și primești produsul: Luni 18.05 - Miercuri 20.05
Variante disponibile
791 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 200x40x58 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 58 cm |
| Greutate | 46 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL; PVC |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 4 |