Pat Jaden, Pakoworld, 160x200 cm, PAL melaminat, alb vintage/auriu maro
Stoc epuizat • Brand Pakoworld • Cod 5207351046939
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Somiera este inclusa.
Salteaua nu este inclusa. Potrivit pentru saltele cu grosimea 20-22 cm.
Produsul necesita asamblare.
Nuanta de culoare a produsului poate fi usor diferita fata de cea afisata pe ecran.
Caracteristici
| Lungime | 170 cm |
| Lățime | 207.5 cm |
| Înălțime | 81 cm |
| Greutate | 65.9 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb vintage; Auriu Maro |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |