Dulap pentru haine Jaden, Pakoworld, cu 2 usi, 101x62x197.5 cm, PAL melaminat, alb vintage/auriu maro
Stoc epuizat • Brand Pakoworld • Cod 5207351047004
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Produsul necesita asamblare.
Culoarea produsului poate fi usor diferita fata de cea afisata pe ecran.
Caracteristici
| Lungime | 101 cm |
| Lățime | 62 cm |
| Înălțime | 197.5 cm |
| Greutate | 77.5 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb vintage; Auriu Maro |
| Tip produs | Dulap |
| Stil | Modern |