Comoda cu 4 sertare Jaden, Pakoworld, 93.5x39x88.5 cm, PAL melaminat, alb vintage/auriu maro
Stoc epuizat • Brand Pakoworld • Cod 5207351046984
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Produsul necesita asamblare.
Nuanta de culoare a produsului poate fi usor diferita fata de cea afisata pe ecran.
Caracteristici
| Lungime | 93.5 cm |
| Lățime | 39 cm |
| Înălțime | 88.5 cm |
| Greutate | 42.7 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb vintage; Auriu Maro |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Clasic |
| Numar sertare/rafturi | 4 |