Noptiera Jaden, Pakoworld, 49x41x47 cm, PAL melaminat, alb vintage/auriu/maro
Stoc epuizat • Brand Pakoworld • Cod 5207351046946
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Produsul necesita asamblare.
Culoarea produsului poate fi usor diferita fata de cea afisata pe ecran.
Caracteristici
| Lungime | 49 cm |
| Lățime | 41 cm |
| Înălțime | 47 cm |
| Greutate | 15 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb vintage; Auriu; Maro |
| Tip produs | Noptiera |
| Stil | Clasic |