Taburet Dayla, Bizzotto, Ø45 x 38 cm, arbore de cauciuc/poliester Boucle
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836575134
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni
Cadru din placaj. Picioare din lemn de arbore de cauciuc.
Tapiterie din poliester cu efect "Boucle".
Umplutura din spuma poliuretanica (densitate 25 kg/m3).
Necesita asamblarea picioarelor.
Caracteristici
| Înălțime | 38 cm |
| Diametru | 45 cm |
| Greutate | 2.8 kg |
| Material | Placaj |
| Culoare | Caramiziu |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fix |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Stil | Glam |