Bancheta Dayla, Bizzotto, 108 x 41.5 x 48 cm, arbore de cauciuc/poliester Boucle, gri deschis
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836575288
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni
Cadru din placaj. Picioare din lemn de arbore de cauciuc.
Tapiterie din poliester cu efect "Boucle".
Umplutura din spuma poliuretanica (densitate 25 kg/m3).
Necesita asamblarea picioarelor.
Caracteristici
| Lungime | 108 cm |
| Lățime | 41.5 cm |
| Înălțime | 48 cm |
| Greutate | 7.1 kg |
| Material | Placaj |
| Culoare | Gri deschis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Banchete |
| Stil | Glam |