Bancheta Dayla, Bizzotto, 108 x 41.5 x 48 cm, arbore de cauciuc/poliester Boucle, natural
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836575165
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni
Cadru din placaj. Picioare din lemn de arbore de cauciuc.
Tapiterie din poliester cu efect "Boucle".
Umplutura din spuma poliuretanica (densitate 25 kg/m3).
Necesita asamblarea picioarelor.
Caracteristici
| Lungime | 108 cm |
| Lățime | 41.5 cm |
| Înălțime | 48 cm |
| Greutate | 7.1 kg |
| Material | Placaj |
| Culoare | Natural |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Banchete |
| Stil | Glam |