Set lenjerie de pat pentru o persoana Single XL (DE), 2 piese, L'essentiel Maison, Love Heart, Lila
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684283874606
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
132 Lei
Solicită mai multe informații
Set de huse de pilotă XL pentru o persoană (DE)
Husa de pilota: 155 x 200 cm
Fata de perna: 80 x 80 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 155 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Greutate | 1.71 kg |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Lila |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 155x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 80x80 cm |