Lenjerie de pat dubla King (FR), 3 piese, L'essentiel Maison, Love Heart, Rosu/Alb
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684283278640
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
175 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat dubla King (FR)
Husa de pilota: 240 x 220 cm
Fata de perna: 60 x 60 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 240 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 1.03 kg |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Rosu; Alb |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 220x240 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 60x60 cm |