Lenjerie de pat dubla (EU) (IT), 3 piese, L'essentiel Maison, Love Heart, Lila
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684283874552
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
150 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat dubla (UE) (IT-ul)
Husa de pilota: 200 x 200 cm
Fata de perna: 50 x 80 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Greutate | 1.71 kg |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Lila |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 200x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x80 cm |