Raft de perete, Hanah Home, Star, 75.6x35x22 cm, Maro
Stoc epuizat • Brand Olivia • Cod 8683342169295
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Grosime: 18 mm
Latime: 75,6 cm Inaltime: 35 cm Adancime: 22 cm
Greutate maxima suportata: 8,8 lb / 4 kg
Raft multifuncțional suspendat
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 75.6x35x22 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Lățime | 75.6 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |