Masuta, Hanah Home, Star, 30x50x40 cm, Antracit
Stoc epuizat • Brand Puqa Design • Cod 8681875683448
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Masuta
Grosime: 18 mm
Latime: 30 cm Inaltime: 50 cm Adancime: 40 cm
Spatiu de depozitare suplimentar
Masa laterala multifunctionala
Numeroase rafturi
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x50x40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |