Dulap de baie cu suport hartie igienica Star, Kalune Design, 15x12x65 cm, antracit
În stoc furnizor • Brand Kalune Design • Cod 8682870704350
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Culori disponibile
142 Lei
Material: 100% PAL melaminat
Grosime: 18 mm
Se poate fixa pe perete
Caracteristici
| Lungime | 15 cm |
| Lățime | 12 cm |
| Înălțime | 65 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |
| Stil | Modern |