Raft de perete, Hanah Home, Akser, 180x80.4x19.6 cm, Pin Atlantic / Antracit / Alb
În stoc furnizor • Brand Arnetti • Cod 8684282529934
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
Variante disponibile
517 Lei
Solicită mai multe informații
Raft de perete
Grosime: 18 mm
Latime: 180 cm Inaltime: 80,4 cm Adancime: 19,6 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x80.4x19.6 cm |
| Lungime | 19.6 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 80.4 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Raft |
| Tip montare | Cu montare pe perete |