Birou, Hanah Home, Akser, 180x73.8x47 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Arnetti • Cod 8684283433940
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
Variante disponibile
943 Lei
Solicită mai multe informații
Birou
Grosime: 18 mm
Latime: 180 cm Inaltime: 73,8 cm Adancime: 47 cm
Spatiu de depozitare suplimentar
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x73.8x47 cm |
| Lungime | 47 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 73.8 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Birou |