Dulap pentru haine, Hanah Home, Akser, 90x180x45 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Arnetti • Cod 8684283434077
Livrare curier - 129 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
Variante disponibile
1.755 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm Inaltime: 180 cm Adancime: 45 cm
Spatiu de depozitare suplimentar
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x180x45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 180 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |