Masuta de cafea, Hanah Home, Lina, 90x43.8x60 cm, Alb
Stoc epuizat • Brand Inarch • Cod 8684282041535
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm Inaltime: 43,8 cm Adancime: 60 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x43.8x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 43.8 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |