Corp biblioteca, Hanah Home, Lina, 80x160x19.6 cm, Safir / Antracit
Stoc epuizat • Brand Puqa Design • Cod 8683342049900
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 80 cm Inaltime: 160 cm Adancime: 19,6 cm
Înălțimea raftului: 30 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Spatiu de depozitare suplimentar
Caracteristici
| Dimensiuni | 80x160x19.6 cm |
| Lungime | 19.6 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 160 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Antracit |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |