Dulap multifunctional, Hanah Home, Lina, 72x73x36 cm, Antracit
În stoc furnizor • Brand Odessa • Cod 8684283800797
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
565 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap multifunctional
Grosime: 18 mm
Picioare din lemn
Latime: 72 cm Inaltime: 73 cm Adancime: 36 cm
Inaltimea piciorului: 13 cm
2 rafturi
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 72x73x36 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Lățime | 72 cm |
| Înălțime | 73 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Bufet |