Masuta de cafea, Hanah Home, Defne, 90x33.6x60 cm, Patara
Stoc epuizat • Brand Elegance • Cod 8681875186987
Variante disponibile
-
145x37x35 cm, Maro/Crem
-
145x37x35 cm, Maro/Galben
-
145x37x37 cm, Maro/Crem
-
145x37x37 cm, Maro/Alb
-
145x37x37 cm, Maro/Galben
-
Antracit/Negru
-
Maro/Negru
-
Negru
-
Gri deschis/Negru
-
Alb/Maro
-
Natural
-
Travertin/Negru
-
90x33.6x60 cm, Patara
-
60x100x31.6 cm, Maro
-
60x100x31.6 cm, Alb
-
150x80x40 cm, Antracit/Argintiu
-
150x80x40 cm, Alb/Argintiu
-
180x44.6x29.6 cm, Antracit/Auriu
-
180x44.6x29.6 cm, Antracit/Argintiu
-
180x44.6x29.6 cm, Alb/Auriu
-
180x44.6x29.6 cm, Alb/Argintiu
-
Negru
-
Negru
-
Negru
-
Alb
-
Alb
-
Alb
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm Inaltime: 33,6 cm Adancime: 60 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x33.6x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 33.6 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Patara |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |