Comoda TV, Hanah Home, Defne, 145x37x35 cm, Nuc / Galben
În stoc furnizor • Brand Hommy Craft • Cod 8681875184495
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Variante disponibile
902 Lei
Solicită mai multe informații
Comoda TV
Grosime: 18 mm
Comoda TV: Latime: 145 cm Inaltime: 37 cm Adancime: 35 cm
Raft de perete: Latime: 35 cm Inaltime: 60 cm Adancime: 20 cm
Înălțimea ușii dulapului: 80 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 145x37x35 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 145 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Galben |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Modern |