Comoda TV, Hanah Home, Defne, 180x44.6x29.6 cm, Alb / Argintiu
Stoc epuizat • Brand Olivia • Cod 8684283512232
Variante disponibile
-
145x37x35 cm, Maro/Crem
-
145x37x35 cm, Maro/Galben
-
145x37x37 cm, Maro/Crem
-
145x37x37 cm, Maro/Alb
-
145x37x37 cm, Maro/Galben
-
Antracit/Negru
-
Maro/Negru
-
Negru
-
Gri deschis/Negru
-
Alb/Maro
-
Natural
-
Travertin/Negru
-
90x33.6x60 cm, Patara
-
60x100x31.6 cm, Maro
-
60x100x31.6 cm, Alb
-
150x80x40 cm, Antracit/Argintiu
-
150x80x40 cm, Alb/Argintiu
-
180x44.6x29.6 cm, Antracit/Auriu
-
180x44.6x29.6 cm, Antracit/Argintiu
-
180x44.6x29.6 cm, Alb/Auriu
-
180x44.6x29.6 cm, Alb/Argintiu
-
Negru
-
Negru
-
Negru
-
Alb
-
Alb
-
Alb
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Comoda TV
Latime: 180 cm Inaltime: 44,6 cm Adancime: 29,6 cm
Inaltimea piciorului: 19 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x44.6x29.6 cm |
| Lungime | 29.6 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 44.6 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Argintiu |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Comoda TV |