Masuta de cafea ELTAP, Chavelle, 67x67x40 cm, PAL/MDF, alb
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496619611
Livrare curier - gratuit (46-48 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
729 Lei
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Lungime | 67 cm |
| Lățime | 67 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 22.3 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL; MDF |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |