Comoda ELTAP, Chavelle, 150x40x90 cm, PAL/MDF, alb
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496619598
Livrare curier - gratuit (46-48 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
1.762 Lei
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Lungime | 150 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 90 cm |
| Greutate | 57 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL; MDF |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 4 |