Masa de toaleta / machiaj ELTAP, Chavelle, 120x40x80 cm, PAL/MDF, alb
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496619628
Livrare curier - gratuit (46-48 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
965 Lei
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 27.85 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL; MDF |
| Tip produs | Masa de toaleta |
| Stil | Modern |