Dulap pentru haine, Hanah Home, Minar Kale, 45x210x52 cm, Antracit/Alb
În stoc furnizor • Brand Minerva • Cod 8684282701118
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
1.257 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime: 18 mm
Latime: 45 cm Inaltime: 210 cm Adancime: 52 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Cu capac
Caracteristici
| Dimensiuni | 45x210x52 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit; Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |