Dulap pentru haine, Hanah Home, Minar Kale, 360x210x52 cm, Antracit
În stoc furnizor • Brand Minerva • Cod 8684282700203
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
7.019 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime: 18 mm
Latime: 360 cm Inaltime: 210 cm Adancime: 52 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 360x210x52 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Lățime | 360 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |