Dulap pentru haine, Hanah Home, Minar Kale, 315x255x52 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Minerva • Cod 8684282700296
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Variante disponibile
9.741 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime: 18 mm
Latime: 315 cm Inaltime: 255 cm Adancime: 52 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 315x255x52 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Lățime | 315 cm |
| Înălțime | 255 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |