Comoda TV Darsey, Bizzotto, 140 x 32.5 x 53 cm, lemn de mango/otel
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836410466
Modele disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni
Cadru din lemn de mango, spate din MDF.
Finisaj cu vopsea pe baza de apa.
Picioare din otel.
Necesita asamblarea picioarelor.
Caracteristici
| Lungime | 140 cm |
| Lățime | 32.5 cm |
| Înălțime | 53 cm |
| Greutate | 30 kg |
| Material | Lemn |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Geometric |
| Numar sertare/rafturi | 4 |