Comoda cu 4 sertare Darsey, Bizzotto, 92 x 40 x 110 cm, lemn de mango/otel
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836410480
Modele disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni
Cadru din lemn de mango, spate din MDF.
Finisaj cu vopsea pe baza de apa.
Picioare din otel.
Necesita asamblarea picioarelor.
Caracteristici
| Lungime | 92 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 110 cm |
| Greutate | 50 kg |
| Material | Lemn |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Geometric |
| Numar sertare/rafturi | 4 |