Bufet inferior Darsey, Bizzotto, 160 x 40 x 83.2 cm, lemn de mango/otel
Stoc epuizat • Brand Bizzotto • Cod 8051836410473
Modele disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni
Cadru din lemn de mango.
Spate si partea inferioara a sertarelor sunt din MDF.
Vopsea pe baza de apa.
Picioare si manere din otel.
Necesita asamblarea picioarelor.
Caracteristici
| Lungime | 160 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 83.2 cm |
| Greutate | 55 kg |
| Material | Lemn |
| Tip produs | Bufet |
| Stil | Geometric |
| Numar sertare/rafturi | 5 |