Set masa si 4 scaune de bar, Hanah Home, Retro, Verde / Nuc
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284235802
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
1.706 Lei
Solicită mai multe informații
Set masă și scaun de bar (5 bucăți)
Grosime: 18 mm
Bandă de cant PVC (0,8 mm)
Cadru scaun: Metal
Tesatura: In
Masa de bar: Latime: 110 cm Inaltime: 92 cm Adancime: 70 cm (1 piesa)
Scaun: Latime: 40 cm Inaltime: 98 cm Adancime: 40 cm (4 piese)
Latime sezut: 40 cm
Inaltime sezut: 66 cm
Adancime sezut: 40 cm
22 Spumă DNS
Dezasamblat.
Caracteristici
| Lungime | 110 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Înălțime | 92 cm |
| Greutate | 38.95 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Verde; Maro |
| Numar bucati/set | 5 piese |
| Tip produs | Mese si scaune |
| Stil | Modern |