Masuta de cafea Retro, Armetti, 90 x 50 x 40 cm, oak/alb
Stoc epuizat • Brand Arnetti • Cod 8681875705607
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Oak/Alb |
| Grosime | 18 mm |
| Material produs | PAL melaminat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Minimalist |
| Tip masa | Fixa |