Set de lămpi de masă, Opviq, 892OPV2216, Auriu
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283468614
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
722 Lei
Solicită mai multe informații
Set de lămpi de masă (2 piese)
Abajul din material textil
Marime: 25 x 25 x 43 cm (2 piese)
Dimensiunea capacului: Ø25 h:15 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 43 cm |
| Greutate | 2.71 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Auriu |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |