Lampa de masa, Opviq, 892OPV2202, Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283468478
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
378 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Marime: 25 x 25 x 43 cm
Dimensiunea capacului: Ø25 h:15 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 25x25x43 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 43 cm |
| Greutate | 1.31 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |