Scaun pentru exterior, Cosmopolis, 54x59x80 cm, maro
Stoc epuizat • Brand Maison • Cod 5949161540954
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Scaunul este realizat din structura de aluminiu impletita cu fibre sintetice tratate UV, ce imita ratanul si este suprapozabil.
Caracteristici
| Dimensiuni | 54x59x80 cm |
| Lungime | 54 cm |
| Lățime | 59 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Material | Aluminiu, fibre sintetice |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Scaune |
| Stil | Clasic |