Scaun bar pentru exterior, Cosmopolis, 56x57x112 cm, maro
Stoc epuizat • Brand Maison • Cod 5949161540961
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Scaunul este realizat din structura de aluminiu impletita cu fibre sintetice tratate UV, ce imita ratanul si este suprapozabil.
Caracteristici
| Dimensiuni | 56x57x112 cm |
| Lungime | 56 cm |
| Lățime | 57 cm |
| Înălțime | 112 cm |
| Material | Aluminiu, fibre sintetice |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Scaune |
| Stil | Modern |