Rama foto Rossen, Mauro Ferretti, 20x25 cm, polirasina/sticla, auriu
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609371240
Livrare curier - gratuit (25-30 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (25-30 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
122 Lei
Caracteristici
| Lungime | 25.5 cm |
| Lățime | 2.5 cm |
| Înălțime | 31 cm |
| Greutate | 0.82 kg |
| Material | Polirasina |
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Rama foto |
| Stil | Glam |