Rama foto Rossen, Mauro Ferretti, 15x20 cm, polirasina/sticla, auriu
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609371257
Livrare curier - gratuit (25-30 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (25-30 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
92 Lei
Caracteristici
| Lungime | 21 cm |
| Lățime | 2.5 cm |
| Înălțime | 25.5 cm |
| Greutate | 0.57 kg |
| Material | Polirasina |
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Rama foto |
| Stil | Glam |