Pat tapitat cu lada depozitare, 180x200 cm, ELTAP, BVI-23-1.8, Vincenzo, lemn/poliester, maro
Stoc epuizat • Brand ELTAP • Cod 5904484094065
Variante disponibile
-
180x200 cm, Bej, Dora 21
-
180x200 cm, Verde olive, Rivera 36
-
180x200 cm, Rosu, Rivera 59
-
180x200 cm, Roz, Mat Velvet 63
-
180x200 cm, Gri inchis, Dora 96
-
180x200 cm, Maro deschis, Monolith 09
-
180x200 cm, Verde inchis, Monolith 37
-
180x200 cm, Albastru inchis, Monolith 77
-
180x200 cm, Gri, Monolith 84
-
180x200 cm, Bej inchis, Dora 22
-
180x200 cm, Bej, Orinoco 22
-
180x200 cm, Gri inchis, Orinoco 96
-
180x200 cm, Bej deschis, Orinoco 21
-
180x200 cm, Maro, Orinoco 29
-
180x200 cm, Albastru deschis, Orinoco 80
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Orinoco 29).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: spuma-T25
Picioare din plastic de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 64 cm
Inaltime picioare: 1.5 cm
Greutatea maxima suportata: 260 kg
Compartiment depozitare: 2
Suprafata de dormit: 180x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x200 cm |
| Lungime | 224 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Înălțime | 126 cm |
| Greutate | 260 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 180x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Da |