Pat tapitat cu lada depozitare, 180x200 cm, ELTAP, BVI-17-1.8, Vincenzo, lemn/poliester, roz
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484094003
Livrare curier - 129 Lei (43-45 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 12.05 - Joi 14.05
Variante disponibile
5.733 Lei
5.256 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Mat Velvet 63).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: spuma-T25
Picioare din plastic de culoare neagra.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 64 cm
Inaltime picioare: 1.5 cm
Greutatea maxima suportata: 260 kg
Compartiment depozitare: 2
Suprafata de dormit: 180x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x200 cm |
| Lungime | 224 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Înălțime | 126 cm |
| Greutate | 260 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Roz |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 180x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Da |