Pat tapitat cu lada depozitare, 160x200 cm, ELTAP, VIV-12-1.6, Vivre, lemn/poliester, verde inchis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484094522
Livrare curier - gratuit (46-50 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
-
160x200 cm, Bej deschis, Dora 21
-
160x200 cm, Maro inchis, Dora 28
-
160x200 cm, Rosu, Dora 63
-
160x200 cm, Gri inchis, Dora 95
-
160x200 cm, Gri antracit, Dora 96
-
160x200 cm, Gri deschis, Grande 81
-
160x200 cm, Maro deschis, Monolith 09
-
160x200 cm, Maro inchis, Monolith 29
-
160x200 cm, Verde inchis, Monolith 37
-
160x200 cm, Gri, Monolith 84
-
160x200 cm, Albastru inchis, Monolith 77
-
160x200 cm, Galben, Monolith 48
-
160x200 cm, Roz, Mat Velvet 63
-
160x200 cm, Violet inchis, Mat Velvet 68
-
160x200 cm, Negru, Mat Velvet 99
5.083 Lei
4.659 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Monolith 37).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: Bonell si spuma T25
Picioare din plastic de culoare argintie.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 53 cm
Inaltime picioare: 2 cm
Greutatea maxima suportata: 190 kg
Compartiment depozitare: 2
Suprafata de dormit: 160x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x200 cm |
| Lungime | 215 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Înălțime | 115 cm |
| Greutate | 166 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Verde inchis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 160x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Da |