Pat tapitat cu lada depozitare, 160x200 cm, ELTAP, VIV-02-1.6, Vivre, lemn/poliester, bej deschis
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484094423
Livrare curier - gratuit (45-49 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 21.05 - Luni 25.05
Variante disponibile
5.083 Lei
4.659 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Dora 21).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: Bonell si spuma T25
Picioare din plastic de culoare argintie.
Informatii si dimensiuni specifice
Inaltime sezut: 53 cm
Inaltime picioare: 2 cm
Greutatea maxima suportata: 190 kg
Compartiment depozitare: 2
Suprafata de dormit: 160x200 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x200 cm |
| Lungime | 215 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Înălțime | 115 cm |
| Greutate | 166 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej deschis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 160x200 cm |
| Material picioare | Plastic |
| Saltea inclusa | Da |