Pat rabatabil vertical Soest, Bedora, 173.6x200x215 cm, PAL/metal, alb/stejar
Stoc epuizat • Brand Bedora • Cod 5904767839802
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material:
-material mobilier: PAL
-material spate mobilier: placa HDF lacuita
-material maner: metal
Greutate maxima suportata blat: 50 kg
Grosime perete spate: 0.2 cm
Grosime perete lateral: 2.2 cm
Grosime blat superior: 2.2 cm
Greutate maxima suportata: 220 kg
Dimensiuni saltea compatibila: 160x200 cm
Greutate maxima a saltelei: 22 kg
Grosime saltea recomandata: 12-20 cm
Saltea inclusa: nu
Include cadru cu sipci demontat
Dimensiuni pat pliat: 173.6x57.3x215 cm
Produsul se realizeaza la comanda.
Documente și instrucțiuni
- Instrucțiuni de asamblare PDF (9.73MB) Descarcă
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 173.6 cm |
| Înălțime | 215 cm |
| Greutate | 188.5 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Stejar |
| Material produs | Metal |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 160x200 cm |