Pat rabatabil vertical Soest, Bedora, 137.4x200x215 cm, PAL/metal, alb/stejar
Stoc epuizat • Brand Bedora • Cod 5904767846602
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material:
-material mobilier: PAL
-material spate mobilier: placa HDF lacuita
-material maner: metal
Greutate maxima suportata blat: 20 kg
Grosime perete spate: 0.2 cm
Grosime perete lateral: 2.2 cm
Grosime blat superior: 2.2 cm
Dimensiuni saltea compatibila: 120x200 cm
Grosime saltea recomandata: 11-20 cm
Saltea inclusa: nu
Include cadru cu sipci
Dimensiuni pat pliat: 137.4x57.4x215 cm
Produsul se realizeaza la comanda.
Documente și instrucțiuni
- Instrucțiuni de asamblare PDF (15.56MB) Descarcă
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 137.4 cm |
| Înălțime | 215 cm |
| Greutate | 154.8 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Stejar |
| Material produs | Metal |
| Tip produs | Pat |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 120x200 cm |